Android Cihazlarda Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

128 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Android telefonunuzdaki verileri yanlışlıkla sildiniz ve geri mi almak istiyorsunuz? Yazımızda sizlere ‘Android veri nasıl kurtarma nasıl yapılır’ sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Anlattığımız programlardan istediğinizi indirebilir ve Android veri kurtarma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Data Android

Android cihazınızdan silinmiş olan fotoğrafları, videoları, uygulamaları, dosyaları vb. tüm dosyaları kurtarabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde cihazınızı veriler silinmeden önceki haline çevirebilirsiniz. Programın ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunuyor ama ücretsiz sürümün, ücretli sürümden pek fazla bulunmuyor, tüm özellikleri aynı şekilde kullanabiliyorsunuz.

-Programı bilgisayarınıza kurun ve açın. Sonra Android cihazınızı bilgisayara bağlayın. Android cihazınız bilgisayar tarafından tanındıktan sonra programda arama işlemi yaparak JPG,PNG,WMA,WAV,PDS,MP3  ve AVI,GIF,TIFF formatındaki tüm kaybettiğiniz verileri kurtarabilirsiniz.

-Android Stellar Phoeni Data Kurtarma Programı

Windows’un ürettiği bu uygulama sayesinde Android cihazınızdan yanlışlıkla sildiğiniz veya başka sebeplerden dolayı silinen tüm verileri kurtarabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde sadece fotoğraf, veri dosyalarını kurtarmakla kalmıyor ses ve video dosyalarını da kurtarabiliyorsunuz. Android bilgi kurtarma uygulamaları arasında en basit arayüze yapıya sahip olan programlardan birisidir.  Veri kurtarma işleminizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Programı bilgisayara indirin ve Android cihazınızı bilgisayara bağlayın. Android cihazınızın bilgisayar tarafından tanınmasını bekleyin. Cihazınız tanındıktan sonra programı açın. Programı açtığınız zaman arama butonuna tıklayın. Arama yapmadan önce ne tür dosyalar arayacağınızı belirleyin ve arama işlemini başlatın.

Aranan Kelimeler:

  • android silinen dosyaları geri getirme rootsuz (5)
  • bozuk general mobile veri kurtarma (3)
  • android veri kurtarma rootsuz (2)
  • android rootsuz veri kurtarma (1)
  • android video kurtarma rootsuz (1)

“Android Cihazlarda Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?” üzerine 1 yorum

  1. Emre dedi ki:

    Bu programlar telefonu tanimiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir