Android Cihazların Ses Sorunu

49 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Hemen her işimizi gerçekleştirmeye çalıştığımız akıllı cihazlarımızda oluşan performans düşüşleri araştırmalar ile kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Akıllı cihazlarımızın son yıllarda gösterdiği tek sorun telefon görüşmeleri sırasında oluşan ses kısıklığıdır. Cihazımızın gösterdiği performansı uygulamalar ile artırdığımız gibi ses kısıklığı sorunu da yine bu konuda denenmiş ve onaylanmış uygulamalar ile ortadan kaldırmak mümkündür.

Cihazınızın Sesini Yükseltin

Akıllı telefonlarda görülen ses sorununun çözümünde diğer sorunlarda da çözüm olarak sunulan uygulamalar yardımcı olacaktır. Google Play ve iOS’tan indireceğiniz ses yükseltme programları ile cihazınızın hem hoparlör hem de kulaklık sesini, gerek telefon görüşmelerinde gerekse medya dosyalarının yürütülmesinde yükseltebilirsiniz.

Cihaz Ses Yükseltmesi Nasıl Yapılır

Android telefonların ahize sesini yükseltme konusunda indireceğiniz programın root gerektirmemesi oldukça önemlidir. Kaliteli ve parazit yapmayan bir ses işitmek için indireceğiniz uygulamanın ayarlarının tam olarak yapılması gerekmektedir. Cihazların indirilen uygulamalardan zarar görmemesi için uygulamalarda fix işlemi yapılmış olması şarttır, yani uygulamalar sadece belli telefonlar için uygundur. Bu noktaya dikkat ederek cihazınıza uygun uygulamanın indirilmesi cihazınızın performansı için önemlidir.

İndirdiğiniz program içerisinde bulunan volume level bölümünden yapacağınız ayar akıllı cihazınızın hem ahize hem de medya oynatma sesini yükseltecektir. Bu ayarın aşama aşama yapılması ve birden son seviyeye alınmaması cihazınızın performansı ve güvenliği için önemlidir. Güvenli uygulamaları tespit etmek ve kurulumu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir