Android N ile Hayatımıza Giren Yenilikler

30 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Android N İle Gelenler

Android Yenilemeye Devam Ediyor

Yeni güncelleme sunan Android 7,0 sürümü ile birçok yenilik getirmiş gibi gözüküyor. Android N ile hayatımıza giren yenilikler arasında birçok şey belirgin olarak gösterilebilir. Çoklu pencerelere artık daha çoklu olacak. Bildirimler arasında hepsine yetişebilecek ve birçok ayar çeşitlendirmesi yapılarak kullanıcılara kolaylık sağlanmaya çalışıldı.

android-n-ile-hayatimiza-giren

N Bizlere Yeni Neler Getirdi?

Android N ile hayatımıza giren yenilikler arasında belki de en büyük özellikler olarak karşımıza görsel tasarımlar ile birlikte kullanımda ki kolaylık olarak söylenebilir. Android N ile birlikte çoklu ekran ile birçok görev yapılıyor. Samsung TouchWiz’de bulunan çoklu pencere özelliğine benzetilmişe gibi duruyor. Ekranı ikiye bölerek çoklu uygulama açıp kullanıma sunuluyor. Hem telefonda hem de tabletinizde ikiye bölünen ekran kullanımı sizlere kolaylık sağlıyor. Picture in Picture modu ile uygulamaları küçültüp daha sağlıklı bir kullanım ekranı sağlayabileceksiniz. Böylece akıllı telefonunuz artık daha kullanışlı olacak. Ayarlar sekmesini artık daha hızlı kontrol edebilme özelliğine sahipsiniz.

android-bilgini

Android N Size Birçok Şey Sunacak Gibi…  

Android N ile hayatımıza giren yenilikler birçok alanda yenilik getirecek gibi gözüküyor. Hafıza kullanımı ve telefon hızı olarak birçok yenilik getirecek güncelleme Android kullanıcıları için sevindirici haber olarak karşımıza çıkıyor. Doze ile de birçok tasarruf sağlanacak telefonunuzda N güncellemesi tam sizin isteklerinize göre yapılmışa benziyor. Güncellemeyi hemen yükleyerek sizde N ile gelen avantajları elinize geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir