Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar

1 yıl önce
227 kez görüntülendi

Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar

ANDROİD UYGULAMALARI

Hepimiz artık teknoloji dünyasında akıllı telefonlarla günlük yaşantımızın içinde fazlaca vakit geçirmeye başladık. Gün içerisinde kimimiz oyun oynuyoruz, kimimiz uygulamalarla vakit geçiriyoruz, kimimizde sosyal amaçlı kullanıyoruz akıllı telefonlarımızı. Hele ki android tabanlı ise akıllı cihazlarımız Google Play Store üzerinden istediğimizi bulabiliyoruz, ama öyle değil. Google kendi politikalarına uymayan tüm uygulamaları kendi mağazası dışında bırakıyor. Peki ya Google Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar nasıl bulunur.

Google Play Store gibi birçok uygulama mağazası var ve bu uygulamaları telefonumuzun tarayıcısı üzerinden indirerek cihazımıza kurabiliyoruz ve Google Play Store ’da bulunmayan uygulamalara da kolayca ulaşabiliyoruz. Ayrıca uygulamaları araştırarak bulup tek tek “apk” dosyası olarak indirebiliyor ve yine cihazımıza kurabiliyoruz. Şimdi Google Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar için birkaç örnek verelim. MIUI Music, Amazon Appstore, TubeMate, Dood’s Music Streamer, AdAway, Snes9x, Grooveshark, TV Portal, Videoder, VideoMix, Humble Bundle gibi uygulamaları tarayıcılarınız üzerinden indirebiliriz ve telefonlarınıza kurabilirsiniz. Unutmayın kurulum işlemine başlamadan önce telefonlarımızın ayarlar bölümüne giriyoruz, güvenlik diyoruz ve bilinmeyen kaynakları açık hale getirerek işlemleri bitirmiş oluyoruz. Artık Google Play Store dışında indirdiğimiz tüm uygulamaları telefonumuza yükleyebiliriz.

2014-android-uygulamaları Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar

Son olarak root’lu cihazlar için de Google Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar hangileri birkaç örnek verelim. SuperSU, Greenify, AppMgr, GMD GestureControl, Swapper for Root, ShootMe, SSH Tunnel, Tasker, Memory Booster, Root Explorer, DSP Manager, ROM Toolbox Pro, Link2sd, Z Screen Recorder, Metamorph, Font Installer, AnTuTu CPU Master, Root Call Blocker, DroidWall ve Titanium Backup root’lu cihazlarınıza kurabileceğiniz programlardan aklımıza gelen örneklerin bir kısmı. Unutmadan root’lu cihazların garanti dışı olduğunu belirtelim. Bilgisi olmayan arkadaşlar mutlaka sistemsel konularda yardım alsınlar. Daha fazla ayrıntı için sitemizi incelemeye devam edin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık