Android’de Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

694 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Geçmiş zamanlarda akıllı telefon tabiri yoktu. Çünkü sadece tuşlu telefonlar bulunmaktaydı. Dokunmatik ekranın gelmesiyle beraber akıllı telefonlar üretilmeye başlandı. Akıllı telefonlar günümüzde hemen hemen herkes tarafından tercih edilmektedir. Çünkü insan hayatını ciddi manada kolaylaştırmaktadır. İnsanlar telefon üzerinden maillerine bakabiliyor, internette sörf yapabiliyor, yol haritalarına bakıyor vb. bir çok işlemlerini akıllı telefon sayesinde halledebiliyorlar.

Ancak bu kadar avantajın yanında tabiî ki dezavantajı da bulunmaktadır. Öncellikle android tabanlı cep telefonlarında android rehber konusu kullanıcılarını bir hayli zorlamaktadır. Önceden telefon değiştirmek oldukça kolay bir işlemken şimdi hiç de kolay değildir. Çünkü telefon değişimlerinde ilk akla gelen konu rehberdir.

Android telefona sahip insanlar telefon değiştirmeye korkarlar. Telefonun farklı bir rehber anlayışı vardır. Bundan dolayı pek çok insanın kafası karışmıştır. Şayet sizde kafası android rehber yedekleme konusunda kafası karışanlardansanız.

Peki, Android Rehber yedekleme nasıl yapılır? Şimdi bizi oldukça iyi takip etmelisiniz. Bu karışıklıklara son verecek bir yöntem paylaşacağız.

İlk olarak akıllı telefonunuzun rehber kısmına giriş yapın. Daha sonra telefonunuzun rehber kısmında ayarlar yahut seçenekler tuşu olacaktır o tuşa basın. Seçenekler yahut ayarlar tuşuna bastıktan sonra içe/dışa aktar isimli başka bir tuş olacaktır.

Bu tuşa da basın ve karşınıza çıkan ekranı dikkatlice inceleyin. Bu ekranda Sd karta al, sd karttan al, sım karta at, sim karttan çıkar gibi tuşlar olacaktır. Bu seçeneklerden sd karta al butonuna tıklayarak telefon rehberinizi rahatlıkla yedekleyebilirsiniz.

Aranan Kelimeler:

  • casper via v8 rehber yedekleme (2)
  • androıdde rehberi yedekleme (1)
  • Telefondan telefona rehber geçirme (1)
  • telefon rehber karışıklığı (1)
  • casper via v8 verileri google yedekleme (1)
  • casper vıa v 8 rehber yedekleme (1)
  • casper via rehber yedekleme (1)
  • CASPER via rehber geçirme (1)
  • casper via m1 rehber sorunu (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir