Android’de Uygulama Klonlama

91 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ANDROİD DE UYGULAMA KLONLAMA

Teknolojinin hızına yetişmenin imkanı yok diyenler hep haklı çıkıyor ve bu gidişle de bu haklı çıkmaların sonu gelmeyecek. Android işletim sistemi ile tanışan dünyanın bu konudaki geçmişi daha çok yeni iken bu sistemin kendi içinde yaşadığı içsel büyüme ve devinim oldukça yüksek hedefleri de beraberinde getirdi. Android’de Uygulama Klonlayabilirsiniz müjdesi bir zamanlar konuşulmayan konulardan biri olarak artık hayatımızın bir parçası!

android-uygulama-klonlama

Android’de Uygulama Klonlayabilirsiniz ve bunu yaparken de, sayı sınırlaması olmadan yapabilirsiniz. Bununla ilgilen geliştirilen yazılım artık herkesin gündeminde ve kullanımda! Uygulama klonlama deyince ne işe yaradığını anlamak üzere basit bir örnek vermek gerekirse, aynı cihazda iki Facebook uygulaması çalıştırabilir aynı anda 2 hesabınızı da yönetebilirsiniz örneği oldukça açıklayıcıdır. Bu sayede uygulamaların tekil izinlerini birden fazla çoğaltmanız ve bu sayede de aynı birden çok hesap kontrolü ve işlem yapmanız mümkündür. Bu tür konular için uygulama araştırma ve kullanımı için mutlaka bireysel hareket etmeden bir uzmana danışmanızda fayda var. Bu şekilde yapacağınız bir klonlama ile aynı uygulamaya aynı anda birçok kimlik kazandırabilirsiniz.

android-isletim-sistemi

 

Android’de Uygulama Klonlayabilirsiniz fırsatı yaygınlaştığında bu alanda büyük bir çığırın da açılacağı ve daha da ileri seviyelerde bu işlemin oldukça önemli olacağı konuşulurken, konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip olmadan, deneyimli kişilere danışılmadan telefonlara rastgele uygulama vb indirilmemesi de ayrıca tavsiye ediliyor.

Aranan Kelimeler:

  • android uygulama klonlama (5)
  • apk klonlama (2)
  • android uygulamaları araştırma (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir