Androvid Video Düzenleyici ile Videolarınızı Düzenleyin

2 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Androvid Video Düzenleyici ile Videolarınızı Düzenleyin

Androvid basit ve kolay anlaşılır özellikleriyle kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Bu uygulamayı Playstore gibi Android marketlerden indirerek videolarınızı kolay bir şekilde editleyebilirsiniz. Androvid’ın kullanıcılarına sunduğu hizmetler sayesinde videolarınızı kolayca kesebilir, kırpabilir, arka plana müzik ekleyebilir ve farklı efektlerle videolarınızı daha etkili kılabilirsiniz.

androvid-ile-video-duzenleme

Androvid seçtiğiniz videolara metin yazısı ekleme şansını sunuyor. Bu yazıların boyutunu ve rengini değiştirebilir ve hayal gücünüzün yansımalarını görebilirsiniz. Video klipin istediğiniz bir yerine yerleştirebilme özelliğiyle en etkili sonuçları elde edebilirsiniz. Bu uygulamanın kullanıcılarına sunduğu en iyi özelliklerden birisi de videoların formatlarını değiştirebilme özelliğidir.  3GP, MPG, FLV, MP4, VOB, AVI, WMV ve MOV gibi formalarla uyumlu olan bu uygulama, bu formatlar arasında dönüşüm (conversion) yapmayı da sağlamaktadır. Bu sayede videonun formatı yüzünden açamadığınız videoları düzenleyip, formatlarını dönüştürerek açmayı başarabilirsiniz.

androvid-ile-video-duzenleme

Video kliplerin üzerine müzik dosyaları ekleyebilirsiniz. Video klipin ve müzik dosyasının seslerini ayrı ayrı ayarlayabilir, ne zaman hangisinin ön plana çıkmasını istiyorsanız ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz videoyu istediğiniz bir yerden ikiye ayırabilir, anlık olarak videodan kareler elde edebilir, videoları kırpmak için Easy Tool özelliğini kullanabilirsiniz. Uğraşıp düzenlediğiniz videoların sadece kendi telefonunuzda kalmasını istemiyorsanız, Facebook, Twitter, Youtube, Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Böylelikle hayal gücünüzle yeniden yaratmış olduğunuz videoları arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir