Artık Son Model Bir Akıllı Telefon Almak LG Nexus 4 E960 ile Çok Kolay

3 yıl önce
244 kez görüntülendi

Artık Son Model Bir Akıllı Telefon Almak LG Nexus 4 E960 ile Çok Kolay

Artık Son Model Bir Akıllı Telefon Almak LG Nexus 4 E960 ile Çok Kolay

Akıllı telefonların hayatımıza girişiyle herkeste bir akıllı telefon alma isteği görüldü. Bütçesi olanlar aldı, olmayanlar bu isteklerini başka bir bahara ertelemek zorunda kaldılar. Ancak telefon teknolojilerinin de ilerlemesi ile akıllı telefon türleri biraz çeşitlendi ve fiyatları da aynı oranda çeşitlendi. LG ve Google firmalarının birlikte ürettikleri LG Nexus 4 E960 ile milyarlar ödemeden akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Uygun Fiyata Akıllı Telefon Bulamam Demeyin

İnsanlar akıllı telefonlara bu kadar istekliyken bir o kadar da çekingen durmaktadırlar. Fiyatlarından kaynaklanan bu çekingenlik artık LG ve Google birlikteliğinde kırılıyor. LG Nexus 4 E960 bizlere kanıtladı ki artık uygun fiyata da akıllı telefon sahibi olabiliyoruz. Peki, fiyatı uygun diye özellikleri kötü bir telefon mu alacağız? Elbette hayır. Bence LG ve Google bu sorunun cevabını çok net bir şekilde vermişler. İşte bu akıllı telefonunun özellikleri şöyle

  • Qualcomm Snapdragon S4 PRO işlemci
  • 1.5 Ghz
  • 2 GB Ram
  • Yeni nesil 4 çekirdekli işlemci
  • 4,7 inç 1280X768 ekran çözünürlüğü
  • High PerformanceAdreno 320 GPU grafik işlemci
  • 8MP arka ve 1.3 MP ön kamera
  • 2100 mAh batarya

Akıllı Telefonlar Bizim İçin Önemliler

Hayatımızın her anında bizlerle olan cep telefonları gerek görselliği, gerek işletim sistemi, gerek rami, gerek ekran çözünürlüğü ve gerekse kamerası ile olsun bizler için oldukça önemlidir. Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, daha da eğlenceli hale getirebiliyorlar. Dolayısıyla akıllı telefonlar artık bir lüks değil ihtiyaç haline geldiler.

LG ve Google firmaları tarafından yaptırılan bu telefonda teknolojinin imkânları uygun bir fiyata üst düzey bir akıllı telefon nasıl çıkarılır sorusuna yanıt alabilmek için sonuna kadar kullanılmaktadır. Sizlerde teknolojiyi uygun fiyatlarla yakalamak istiyorsanız, LG Nexus 4 E960 tam size göre.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık