Bataryası Çok Giden Android Telefonlar

4 yıl önce
357 kez görüntülendi

Bataryası Çok Giden Android Telefonlar

Bu yazımızda hangi telefonun ne kadar batarya götürdüğünü, konuşma süresinin ne kadar olduğunu yazıyoruz. Telefon alırken en çok bataryasının ne kadar bizi idare edeceğini sorup, araştırıp alırız dimi? Bu yazı telefonların özellikle konuşma sürelerini içerecek şekilde hazırlanmıştır.

 Bataryası Çok Giden Android Telefonlar

Samsung Galaxy S4 Konuşma Süresi Ne Kadar; S4’ün konuşma süresi 1051 dakikadır.

Birinciliği elinde bulunduran Android tabanlı S4 yaklaşık 18 saat kadar sürekli konuşma imkanı sağlıyor. Aslında sadece Android işletim sistemli telefonları bırakalım, diğer birçok telefona kıyasla çok iyi bir konuşma süresi vardır.

HTC One Konuşma Süresi Ne Kadar; HTC sıralama olarak ikinci sırada yer almaktadır. Ortalama konuşma süresi; 771 dakikadır.

Samsung Galaxy S4 Mini Konuşma Süresi Ne Kadar; S4 mini telefonunun konuşma süresi ise; 746 dakikadır. HTC One telefona çok yakın bir konuşma süresi vardır.

Apple iPhone 5S Konuşma Süresi Ne Kadar; Android tabanına göre 4. sırada yer alan iphone  5S 651 dakika konuşma süresi sağlıyor.

HTC One Mini Konuşma Süresi Ne Kadar; Son olarak HTC One mini telefonunun konuşma süresi 5. sırada yer alıp 592 dakikadır.

Evet, görüldüğü üzere son 4 telefonların aşağı yukarı konuşma süreleri eşit olsa da Samsung S4 açık ara önde.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık