Batman v Superman Who Will Win Ücretsiz Oynayabilirsiniz

1 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Batman v Superman Who Will Win Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Warner Bros firmasının piyasaya sürdüğü “Batman v Superman Who Will Win”; Temple Run oyunu ile başlayan koşu oyunu kategorisinde yerini alıyor.Koşu oyunlarını seven kişilerin bağımlısı olabileceği bir oyun olarak ortaya çıkan Batman v Superman Who Will Win de emel Batman ve Süperman sanal karakterleri ile kentin engelli sokaklarında koşmak ve en uzun mesafeyi kat etmektir.

batman-superman

Oyunundan önce kurgusunun alındığı filme gelirsek filmin sponsorluğunu Türk Hava Yollarının yaptığını belirtmekte fayda var. Oyun genel olarak basit bir ara yüze sahip amaç yukarıda da belirttiğimiz üzere uzun mesafeyi engellere takılmadan koşmak oyunda süre ve benzeri kısıtlamalar yok engel olarak karşımıza çıkan bazı unsurlar var kendimize Süperman ismini takarak şehrin caddelerinde uçabilir veya Batman in teknolojisini kullanarak etrafımıza bir kalkan sarabiliriz. Oyunun 67 MB olması da buna bir etken olsa gerek binlerce indirilmeye sahip buda onu popüler oyunlar kategorisine hızlı bir şekilde taşıyor. Filmine bakarak oyuna Süperman ve Batman’in kavgası olarak bakamıyoruz her ne kadar film ile aynı ismi taşısa da içerik olarak aynı içeriği barındırmıyor.

batman-superman1

DC Firmasının dünyaca ünlü karakterler Süperman ve Batman’in ismi ile oyun dünyasına kazandırdığı Batman v Superman Who Will Win  Android  platformlarında ücretsiz olarak sunuldu ve ilgi çekti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir