Camwow ve Retrica’ya Benzer Fotoğraf Efekt Uygulamalarını Seçiyoruz

4 yıl önce
8.614 kez görüntülendi

Camwow ve Retrica’ya Benzer Fotoğraf Efekt Uygulamalarını Seçiyoruz

Camwow Efekt Verme Uygulaması

Çekilen resimlere Camwow uygulaması ile mükemmel efektler verebilirsiniz. İOS cihazların tamamında çalışır ve ister yeni ister eski resimler olsun hepsine efekt verebilirsiniz. Kamera dan direk çekip aynı anda efektleme de yapılabilir. Yani hızlı ve kolay kullanımı sayesinde efekt vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ayrıca yaptığınız resimleride hemen sosyal medyada paylaşabiliriniz. Çalışması için iOS 4.3 ve üzeri gerekiyor. IPhone, ipod touch , ipad için tam uyum sağlamaktadır.

Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması

Retrica uygulaması ile daha çeşitli filreler ve daha kaliteli efektler ile resimlerinizi değiştirebilirsiniz. Özellikle filtresi geniş ve hızlı, kolay bir şekilde filtreleme ekleyebilir. Ayrıca uygulama ile sadece resme odaklanabilirsiniz. Yani çerçeve dışındaki her şeyi bulanık yapabilir, çeşitli tonlar verebilirsiniz.

Retrica ile istediğiniz her resmi kesebilirsiniz. Yani sadece resime odaklanıp istenmeyenleri silebileceğiniz muhteşem bir uygulamadır. Yaklaşık 40 adet filtresi vardır.

Bir çok sosyal platformda yaptığınız resimleri anında yayınlayabilir. Resimleri e posta yolu ile gönderebilir, blur özelliği sayesinde fotoğrafa odaklanır.

Gelelim Android Kullanıcılarına

Android işletim sistemli kullanıcılar ne yazık ki bu güzel uygulamaları kullanamıyor. Yazılım üreticileri bu uygulamaların android işletim sistemi için olanını yayınlamadılar. Aslında bir çok androd işletim sistemli telefon ve tabletlerin kameraları apple cihazlarına göre çok daha üstün ve kaliteli fotoğraflar çekebilir. Bu uygulamalarla olmasa da başka uygulamalarla sahip olduğunuz kameraların hakkını verebilir ve efekt vermenin tadına varabilirsiniz. Bu yüzden size muadil uygulamaları paylaşıyoruz.

Gün geçtikçe her yeni modelde android cihazlarımızın kamera donanımı daha da iyileşiyor. Haliyle fotoğraf çekmeyi sevenler farklı efektler de arayacaklardır. Fotoğraf çekmeyi sevenler için imdada bu programlar yetişiyor. Son zamanların popüler uygulamalarını yazıyoruz.

Camwow ve Retrica’ya benzer programları başarı sıralamasına göre paylaşıyoruz. Aralarında en beğendiğimiz ise FxCamera. Fotoğraflarınıza istediğiniz gibi efekt verin!

 1. FxCamera
 2. XnRetro
 3. Pixlr-o-matic
 4. Retro Photo Camera
 5. Retro Camera

 

Aranan Kelimeler:

 • line camera benzeri programlar (1)
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ece dedi ki:

  Ben bir şey merak ediyorum çok uzun zamandır araştırıyorum ama bulamadım http://u1312.hizliresim.com/1j/n/vqddt.jpg şöyle altında tarih yazan fotoğraftaki gibi efekt veren programın adı ne söyleyene binlerce kez teşekkür ederim gerçekten

 2. kamil dedi ki:

  Androide retro yüklense fena olmaz bence yüklensin

Yorum Yaz


Yukarı Çık