Erkeklerin Dünyasında Popüler Uygulamalar

1 yıl önce
204 kez görüntülendi

Erkeklerin Dünyasında Popüler Uygulamalar

Erkeklerin Dünyasında Popüler Uygulamalar

İnsan hayatı sahip olunan cinsiyetlere göre farklılık gösterir. Hobiler, fobiler, alışkanlıklar, zorundalıklar, sorumluluklar, hayaller hep farklıdır. Kadınlar daha çok geleceğe yönelik yatırımlar yaparken erkekler daha çok anı yaşayarak hareket ederler. Bilinçli bir birey ise geçmiş tecrübelerinden ders alarak geleceğini şekillendirendir.

kesfedilmesi-gerekenler Erkeklerin Dünyasında Popüler Uygulamalar

Teknoloji çağında hepimizde minimum 1 adet bulunan telefonlarda işletim sistemi olarak en çok kullanılan Android işletim sistemidir. Android işletim sisteminde ücretli ya da ücretsiz olarak çeşitli uygulamalar, oyunlar, kitaplar, şarkılar, videolar indirilebilen bölüme verilen isim ise Google Play Store’ dur. Kadınların yanı sıra erkekler, bu marketten çok daha fazla uygulama indirerek kullanmaktadır. Erkekler genellikle futbol ve basketbol ağırlıklı olmak üzere hobiler edindiği için bu doğrultuda uygulamalara yönelirler. Maç sonuçlarını anbean öğrenmek istedikleri için Sahadan ve Maçkolik gibi uygulamalar, erkeklerin en çok kullandığı Android uygulamalardır.

linkedin Erkeklerin Dünyasında Popüler Uygulamalar

Bunların yanı sıra iş hayatını takip etmek için linkedIN, iş başvuruları yapmak için kariyer.net gibi uygulamalar eğitim anlamında katkıları olumlu olan programlardır. Küçüklükten beri ilgisi hiç kaybolmayan savaş ve araba yarışı oyunları da erkeklerin en çok kullandığı Android uygulamalar listesine baştan girmektedir. Son zamanlarda dünya çapında kullanıcısı olan Clash of Clans, özel bir kitlesi bulunan araba yarışı oyunu Asphalt Airbourne ve FIFA gibi maç yapma oyunları da erkeklerin en çok kullandığı Android uygulamalar listesinin olmazsa olmazlarındandır.

Erkeklerin Dünyasında Popüler Uygulamalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık