Exper EasyPad T7Q

6 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Exper, giriş seviyesinde olan cazip fiyatlı tablet ailesini genişletmeye devam ediyor. Exper EasyPad T7Q internet gezgini ve basit işlemler için gayet ideal bir tablet.

Boyutları açısından kullanım pratikliği sağlayan tablet, dış görünüş açısından tatminkâr. Ancak arka kapağın alüminyum olduğunu ekleyelim. Tabletin ön yüzünde ve arka köşede birer kamera bulunuyor. Arka kameranın yanlarına bağlantı noktaları olan Micro HDMI ve Micro USB konumlandırılmış. Tablette fiziksel ses düğmeleri yok. Bunlar tablette arayüze sanal olarak eklenmiş. Exper EasyPad T7Q’nun ekran çözünürlüğü 1024x600p.Ancak IPS ekran olduğu için görüntü temiz. Exper EasyPad T7Q’nun işletim sistemi Android 4.2 Depolama alanı 8GB olsa da, işletim sistemi bu alanın 4 GB’lık kısmını kullandığı için geriye 4 GB’lık bir alan kalıyor. Daha geniş bir dâhili hafıza isteyen kullanıcılar, microSD kartla 32 GB kadar alanı genişletebilirler.

Tabletin işlemcisi 1,2 Ghz hızında çalışan 4 çekirdekli Allwinner A31 Tablet uygun bir grafik performansına sahip. İnternette gezinme ve diğer basit işler, sosyal medyanın takibi ve çok yüksek grafik kapasitesi olmayan basit oyunlar için ideal. Exper EasyPad T7Q’nun fiyatı 256 lira. Cazip fiyat, ön ve arka kamera, microSD kart girişi, Exper EasyPad T7Q’nun öne çıkan özellikleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir