Facebook Canlı Yayın Özelliği Android Sistemde

10 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

FACEBOOK CANLI YAYIN ÖZELLİĞİ ANDROİD SİSTEMDE

Facebook canlı yayın özelliği Amerika’dan start vermek üzere artık Android işletim sistemi ile de kullanılabilecek. Facebook ve benzeri sosyal medya mecraları artık insan hayatlarında oldukça önemli bir yer tuttuğu kadar bu şirketlerinde tepe yönetimlerinde kritik kararlara imza atılmasına ve yeni dönemlerin başlangıcına yol açıyor. Facebook Canlı Yayın Özelliğini Androidde kullanın sloganıyla başlayan yeni dönemde bunlardan birisi ve oldukça yaygınlaşacağa benziyor.

facebook -canli-yayin-ozelligi

Facebook kendine ait uygulamalar ile ilgili Google Play kapsamından çıkmanın işaretlerini bir süredir vermekteydi ve son atılımı ile artık bunun kaçınılmaz sonun başlangıcı olduğu ifade ediliyor. Facebook Canlı Yayın Özelliğini Android’de kullanın şeklindeki bir imkanın şimdilik Amerika sınırlarında uygulamaya konulacağı ve devamında hızla yayılacağı gelen haberlerin esasını teşkil ediyor. Kullanım konusunda, haber kaynağı seçeneklerine canlı yayın eklenerek o anda yaptığınız yayını kimlerin izlemesine izin veriyorsanız onların izlemesinin sağlanması şeklinde temel bir işleyiş söz konusu ve bu işleyişin geçmişi ile ilgili bilgilere de ulaşım sağlanabilecek. Bu sayede yayını kaçıran listenizdeki izinli kişiler de bu yayınlarınızı izleme fırsatı yakalamış olacak. Teknolojide sonun olmadığını her gün bir kez daha kanıtlayan yeni uygulamalar hızla çoğalacak.

01.Hero.0.0

Facebook Canlı Yayın Özelliğini Androidde kullanın ile epey bir mesafe alacak gibi görünen Facebook konu ile ilgili bu stratejik önemli hamlesini ilk olarak, Amerika’dan başlayarak hayata geçiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir