Fleksy Klavye + Emoji

1 yıl önce
5 kez görüntülendi

Fleksy Klavye + Emoji

Fleksy, herhangi bir cihaz üzerinde hiç bakmadan bile doğru ve çok kolay bir şekilde yazabilmenizi sağlayan patent başvurusu yapılmış teknoloji ile çalışan yeni ve devrim niteliğinde bir klavyedir.

BEKLENTİNİN ÖTESİNE GEÇ
Fleksy’nin arkasındaki güç Geometrik Zeka’ya dayalı eşsiz teknolojisidir. Dikkatsiz? Özensiz yazım? Hiç problem değil!
Fleksy, yanlış harflere bassanız bile hangi kelimeyi yazmayı kastettiğinizi bilir. Patent başvurusu yapılmış teknoloji sadece bastığınız tuşlara bakmaz. NEREYE bastığınıza bakar ve yazmayı kastettiğiniz kelimeyi anlamak için yazım şeklinizi analiz eder.

Dışarda Fleksy gibisi yok. Klavyeye bakmadan bile yazabileceğiniz çok güçlü bir klavye.

EŞSİZ HAREKET SİSTEMİ
Sadece parmağınızın bir hareketiyle, noktalama, boşluklar, enter tuşuna basma, kişisel sözlüğünüze kelimeler ekleme ve daha fazlası gibi görevleri kolay bir şekilde başarabilirsiniz.Eşsiz hareket sistemi yazma konforunu maksimuma çıkarır ve yazmayı dizüstü bilgisayarınızdaki kadar kolay bir hale getirir.

EKRANINIZIN DAHA FAZLASINI GÖRÜN
Ekranınızı kendi mülkünüz haline getirmek için, çoklu düzen ayarlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde Fleksy’i kişiselleştirin. Eşsiz hareket sistemi klavyeyi üç satıra azaltmanıza izin verir veya görünmez klavyeyi seçerek tam olarak yazarken ekranınızın 0’ünü görebilirsiniz bile.

CLOUD ÖZELLEŞTİRME
Fleksy My Fleksy Cloud servisi ile yazma stilinizden daha fazlasını ayarlar! Eşsiz yazma stilinizi epostanıza ve sosyal ağlara bağlanarak Fleksy öğretin, daha sonra yedekleyin ve kusursuz bir şekilde cihazınızın ötesine senkronize edin.

CANLI, EĞLENCELİ, HIZLI
İstatistiklerinizi ve temel yazınızı bakmadan takip edin ve My Badges ile başarılarınızı paylaşın! “Invisible Master”, “Dash Swiper”, “Fleksy Bird” ve “King of Keyboards” gibi 30 rozet, kilidi açık yeni Temalar ve hatta Fleksy’nin ücretsiz deneme süresini uzat.

DİL DESTEĞİ
Fleksy klavye Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Türkçe, İsveçce, Danimarkaca, Macarca, Çekce, Slovakça ve Malayca’ yı desteklemektedir.
http://languages.fleksy.com da dilin için oy kullan
Ençok oylanan diller daha hızlı çıkarılıcaktır!
Geribildirimlerinize bağlı olarak üzerinde çalışıyoruz:
-Arapça
-İbranice
-Endonezce

DÜZENLER
Tercihine göre ayarla: QWERTY, AZERTY, QWERTZ, hatta DVORAK veya Colemak, Fleksy hepsini desteklemektedir.

Yeni diller ve özellikleri ilk öce edinmek için Beta’mıza katılın: https://beta.fleksy.com

Teknik destek için http://feedback.fleksy.com ‘a gidin.

Eğer basın üyesi iseniz, bize press@fleksy.com ‘dan yazın.

Happy Typing!

GİZLİLİK
Fleksy kesin izniniz olmadan herhangi bir kişisel veri toplamaz. Gizliliği çok ciddiye almaktayız.
Fleksy “kredi kart numaraları ve parolalar gibi kişisel verileri de içeren yazdığınız bütün yazıları” toplayabilir diyen uyarı mesajı, herhangi bir üçüncü parti klavyenin etkinleştirilmesiyle görülen Android işletim sisteminin bir parçasıdır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık