Fobito – Android Oyun Bulma İndirme Uygulaması

9 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Fobito uygulaması ile birlikte artık bugün ne oynayacağım diye düşünmeyeceksiniz. Bu uygulama sayesinde her gün size birçok kategoride oyunlar sunmaktadır. Sunulan oyunlar birçok kişi tarafından sevilerek oynandığı için sizde seveceksiniz. Fobito uygulamasını kullanan diğer arkadaşlarınızın hangi oyunlar oynadığını görebilmeniz de mümkündür. Ayrıca uygulamayı kullanan kişilerle arkadaşlıklar kurarak daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz.

Buna göre yapacağınız arkadaşlıklar ile birçok oyunu paylaşıp birbirlerinizin hangi oyunlardan hoşlandığını görebileceksiniz. Genel olarak bakılırsa; oyunda en çok futbol, basketbol, zeka oyunları , araba oyunları gibi oyunlar oynanıyor. Yanı sıra çocuk oyunları da vardır.

Ücretsiz oyunlar bir hayli fazla ama ücretli oyunlarda vardır. Uygulama sayesinde birde eşsiz bir özellik sizin olacaktır. Bu özellik kurduğunuz oyunları bir arada tutarak arama derdini de ortadan kaldırır. Ayrıca bir alanda toplanan oyunları da tek bir tıklama ile silebilirsiniz.

Bir güzel özellik de yorumlama özelliğidir. Bu özellik ile birlikte oynanan ya da oynadığınız oyunlara yorum yazabilir, diğer insanların yorumlarınızı görmesini sağlayabilirsiniz.

Dünya genelinde hangi oyunlar oynanıyor, merak ediyor ve arkadaşlarınızın oyunlarını oynamak istiyorsanız; Fobito uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Fobito Uygulamasının Özellikleri

-Arkadaş ekleyebilme

-Arkadaşlarınızın hangi oyunları oynadığını görebilme

-Oyunlara yorum yazabilme

-Oyunları beğenip paylaşabilme

-Popüler Dünyaca tüm oyunları görebilme

Fobito İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir