Galaxy Note 3 Tüm Aksesuarları

8 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Samsung markasının en çok kullanılan ve bilinen telefonu olan Galaxy Note 3 için sizlere birkaç aksesuar önereceğiz. Bu önerdiğimiz aksesuarlar çeşitli alanlarda çok fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Note 3 için ne yazsak az gelir. Önceki akıllı telefonlardan daha üstün olan Note 3 henüz yeni piyasaya çıkmasına rağmen hem çok kullanışlı hem de iş hayatında olanlara farklı deneyimler yaşatmayı başarmış görünüyor.

Flexishield Kılıfı; Kılıf sayesinde en çok sevilen renk olan siyah rengin ne kadar asil olduğunu görebilirsiniz. Not: kılıf biraz cihaza ağırlık verir. Ayrıca kılıfı istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Bunu yaparken hiçbir uygulama kapanmaz ve çıkartma işlemi oldukça basit.

Flexishield Kılıfı

5 Mfx Ekran Koruyucu; Yeni aldığınız Galaxy Note 3’ün ekranının çizilmesini istemiyorsanız 5 Mfx tam size göre. Dokunmatik telefonda herhangi bir – yönü yoktur. Aksine ekran koruyucu sayesinde ekranınız çizilmekten korunacaktır.

note 3 5 Mfx Ekran Koruyucu

Araç Şarj Cihazı; Şarj sorunu olanlar için araç şarj cihazı mutlaka tavsiyemizdir. Ayrıca uydu nagivasyonu olduğu için yol bulmada şarj bitme sorunu yaşanmayacaktır.

note3 Araç Şarj Cihazı

Araç İçi Telefon Tutacağı; 360 derece dönme özelliğine sahip tutacak ile 90 derece eğilebilir cihazınız.

note 3 Araç İçi Telefon Tutacağı

Masaüstü Standı; Tutacak gibi olan masaüstü standı ile telefonu daha rahat kontrol edebilirsiniz. Ayrıca her türlü zorlu alanda telefonu sabitleyebilmek mümkündür.

note 3 Masaüstü Standı

Samsung Kablosuz Şarj Kılıfı; Cihazınızın dıştan görüntüsünü engellemeyen bir aksesuardır. Ayrıca her türlü kötü etkiden cihazınızı koruyabilir. Bunun yanında şarj imkânı da sağlamaktadır. Şarj kılıfını kullanabilmek için cihazınızın kapağını çıkartmanız gereklidir.

note 3 Kablosuz Şarj Kılıfı

Samsung Galaxy Gear; Yine en çok tercih edilen bir aksesuar olan Gear, özellikle taşıt kullananlar için çok yararlıdır. Telefona hiç el sürmeden işlerinizi yapabilirsiniz. Kısacası telefona el sürmeden arama yapabilirsiniz.

samssamsung note 3 Galaxy Gear

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir