General Mobile Discovery İncelemesi ve Özellikleri

36 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

General Mobile Discovery ile Milyarlar Ödemeden Akıllı Telefon Sahibi Olun

Günümüzde cep telefonu üreten birçok firma var. Bu firmalar sayesinde insanlar son teknoloji ile üretilmiş cep telefonları kullanılmaktadırlar. Bir telefon için önemli özelliklerin başına işlemcisi gelmektedir. Daha sonra grafik birimi gelebilir. Sonra ise teknik özelliklere geçilmelidir.(Kamera, ekran boyutu gibi) General Mobile ürettiği General Mobile Discovery ile teknolojide uygun fiyata orta düzey bir telefon sahibi olunacağını göstermiştir. Üstelik firma sadece orta düzey değil fiyat aralığını göz önünde bulundurarak üst düzey telefonlar da üretmektedir.

Başarılı Bir Telefon Uygun Fiyatla Birleşti

                Piyasaya sürdüğü telefonlarla her kullanıcıya hitap eden firma bu telefonu ile düşük bütçeli aileleri de memnun etmeyi başarmış görünüyor. İşte General Mobile Discovery’nin özellikleri

  • 1.2 Ghz Quad Core işlemci
  • 4 çekirdekli
  • 4.7 inç 720X1280 ekran çözünürlüğü
  • 8 MP arka ve 2MP ön kamera
  • Dâhili 4 GB hafıza ve 32 GB a kadar Micro SD kart desteği
  • 1800 Mah. batarya
  • Çift sim kart girişi
  • Siyah, beyaz, mavi ve pembe olmak üzere 4 farklı renk seçeneği

Barındığı işlemci ve Ramin verdiği performansıyla müşterilerini memnun edecek bir akıllı telefon olan General Mobile Discovery ile birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde rahatlıkla gezinebilir, -çok yüksek grafik işlemci gerektiren oyunlar hariç- oyun oynayabilir ve video seyredebilirsiniz. Üstelik bunları yaparken hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Birçok akıllı telefon kullanıcısının temel olarak ihtiyaç duyabileceği özellikleri bir araya getirip, bunu yaparken performanstan ödün vermeyen General Mobile firması, fiyat-performans olarak değerlendirme yapıldığında kullanıcılarını memnun edecek bir telefon ürettiğini görüyoruz. Telefonda bir takım eksiklikler görülmesi muhtemel. Ancak aynı fiyat kategorisinde diğer telefonlara göre uygun ve yüksek performanslı bir telefon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Aranan Kelimeler:

  • discovery ıq3 görüntüleme cihazı (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir