HTC’den Ayrılan Kazam Şirketi, Kendisine Ait İlk 7 Android Telefonunu Duyurdu

4 yıl önce
457 kez görüntülendi

HTC’den Ayrılan Kazam Şirketi, Kendisine Ait İlk 7 Android Telefonunu Duyurdu

Bu yılın başlarında, eski HTC yetkilileri Kazam adını verdikleri kendi telefon üretim şirketini kurmaya karar verdiler. Bu fikir “çarpıcı tasarım, sağlam donanım, yenilikçi teknoloji ve gelişmiş müşteri hizmeti” gibi vaatlerle birlikte ortaya çıktı. Şimdi ise, bu şirket Android işletim sistemine sahip ilk yedi telefonunu tanıttı.

Üretilecek olan telefonların hiçbiri üst düzey olmayacak fakat Kazam şirketinin yüksek sınıf ürünleri Thunder ismini taşıyacak. Kazam Thunder Q4,5 modeli 4,5 inç ekran ve 854x480k piksel çözünürlük sunacak. Ayrıca bu modelde 1,3GHz quad-core SoC, 1GB Ram, 8MP kamera ve sadece 4GB depolama alanı bulunacak. Fakat bu ufak depolama alanı MicroSD kartlar ile desteklenecek. Bu modelin yanı sıra, daha sonraki günlerde Thunder Q5,0 modelini göreceğiz. Bu modelin özellikleri hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

En alt düzeyde ise Trooper X3,5, X4,0, X4,5, X5,0 ve X,5,5 modelleri bulunacak. Modellerin isimlerinden sahip olacakları ekran boyutlarını kolaylıkla tahmin edebilirsiniz. X3,5 modelinde 480×320 piksel çözünürlük bulunacak iken, X5,5 modelinde bu çözünürlük 854×480 piksele kadar çıkacak. Alt düzel cihazlarda dual-core 1GHz SoCs ve 1,2GHz SoC işlemcileri bulunacak. Tüm bu cihazlar çift SIM kart, 4GB depolama alanı, 512MB ram gibi özelliklere sahip olacak ve Android 4,2 sürümünü kullanacak.

Kazam şirketinin, kendi markasını müşteri memnuniyeti açısından üst sıralara taşıma isteği doğrultusunda, firma tüm cihazlarına bir yıl garanti imkanı sunuyor. Cihazı düşürüp kırdığınızda ise ücretsiz olarak değiştirme sözü veriyor. Ürün stokları ya da fiyatları hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Tükiye pazarında ise telefonları büyük olasılıkla göremeyeceğiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık