Kadınların En Çok Kullandığı Android Uygulamalar

21 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

 

Kadınların Sosyal Dünyası

Android mobil cihazlar için geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden, Linux tabanlı özgür ve ücretsiz bir işletim sistemidir.  Ücretsiz olmasının sebebi de sistemin hızlı ve çabuk gelişmesinden dolayıdır. Birçok marka tarafından kullanılması ve reklamlarının artması ile çok kişiye ulaşmaktadır. Android sistemiyle de akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar sayesinde de vakit hem hızlı, hem de eğlenceli geçmektedir. Özellikle kadınlar Android uygulamalarıyla oldukça vakit geçirmektedirler.  Kadınların en çok kullandığı Android uygulamaların başında fotoğraflarla ilgili uygulamalar gelmektedir.

 

kadınların android tercihi

Kadınların en çok kullandığı Android uygulamalar fotoğraf çekmek ve çekilen fotoğraflara photoshop uygulayabileceği programlardır. Bunlar arasında özellikle Retrica, Candy Camera, B612, fotoğraf çekip photoshop yapılabilmekte;  Photo Grid, Snapseed gibi programlarda da fotoğraflara çeşitli efektler uygulanmakta, birden fazla fotoğraf istenilen şekilde birleştirilebilmekte, yazı yazılabilmektedir.  Eğer sizde fotoğraf çekmeyi ve çekinmeyi çok seviyor ve fotoğraflarla uğraşmayı seviyor iseniz bu uygulamalara bir göz atabilirsiniz. Üstelik bu uygulamaları da ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirip kullanabiliyorsunuz. Vakit geçirilen diğer uygulamalar ise genelde oyunlar olmakta. Onlar da şuan kadınından erkeğine, yaşlısından gencine yani 7’den 70’e herkesin oynadığı Candy Crush ve online oyunların başında gelen 101 Okey Plus ilk sırada gelmektedir.

 

android kadın

 

Aslında kadınların en çok kullandığı Android uygulamaların başında Instagram, Snapchat, Scorp, Periscope gelmektedir. Anlık fotoğraf veya video çekimi ve bu bunları paylaşabilecekleri, milyonlarca insan ulaşabilecekleri sosyal medya hesapları. Bu şekilde telefonlarımıza sımsıkı bağlıyız ve severek kullanmaktayız.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir