Lego Firmasının Yeni Oyunu: LEGO DC Mighty Micros

43 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Lego Firmasının Yeni Oyunu: LEGO DC Mighty Micros

Çeşitli kategorilerde yeni oyunlarla ismini Android  dünyasına duyuran LEGO firması beklenen yeni oyununu piyasaya çıkardı. LEGO firmasının yeni oyunu olan LEGO DC Mighty Micros ismindende anlaşılabileceği üzere içinde DC firmasının karakterlerini barındırıyor.

android-oyunlari1

 

DC karakterleriyle maceradan maceraya koşabileceğiniz LEGO DC Mighty Micros isimli oyunun içeriğine daha derinden bakarsak kendimizi bir DC süper kahramanı olarak görmeye başlayabiliriz. LEGO firması bu oyununda engellere, zorluklara ve bulmacalara oldukça geniş bir yer vermiş bir yandan parmaklarımızın yeteneğini konuştursak ta diğer yandan keskin zekamızı kullanmak bu oyun için oldukça önemli , gerekli bulmacaları çözüp maceradan maceraya atlarken oldukça etkili bir hikaye de bizleri bekliyor. Kahraman olarak oynayabildiğimiz bu oyunun bir diğer seçeneğiyse kötü adam rolünü üstlenebilmemiz. İsterseniz bu rolü üzerinize alıp oyunda korkunç olaylara imza atabilirsiniz. Ücretsiz oyunlar seçenekleri arasında daha şimdiden en üstlerde yerini alan “LEGO DC Mighty Micros” kendini daha çok kitleye duyurabilmek adına günden güne oyun projesine güncellemeler katılarak ilerliyor. LEGO DC Mighty Micros  5-12 yaş oyuncu kitlesine hitaben yayınlansada DC seven kitleyi oldukça etkiledi.

android-oyunlari

İşin özü biz bu oyunu inceledik ve incelerken oldukça keyif aldık sizinde bu oyunu oynarken keyif alacağınızı umuyoruz. LEGO firmasının dikkat çeken bu yeni oyununa Android  platformlarında marketlerden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz .

Aranan Kelimeler:

  • lego DC mighti megros oyunları (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir