LG G2 D802 İncelemesi

0 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Akıllı Telefonlarda Yeni Moda LG G2 D802

İletişim günümüzde insanlar için en temel konu haline gelmiştir. Ayrıca internetin kullanım alanlarının yaygınlaşması insanların her an internet kullanma istekleri de teknolojiyi bu yönde ilerletmiştir. Teknolojik ürünler her geçen gün bizi şaşırtacak ürünlerle karşımıza çıkmaya devam etmektedirler. Günümüzde de en temel ihtiyaç ve en hızlı ilerleme gösteren teknoloji alanı akıllı telefonlar olmaktadır. Her insan artık akıllı telefon kullanmaktadır. Üstelik insanlar bununla yetinmeyip her zaman daha yeni teknolojiyi kullanmak istemektedirler. LG akıllı telefon teknolojisinin sınırlarını her geçen gün zorlamaktadır. Yeni model LG G2 D802 telefonlar hem özellikleri hem de fiyatıyla insanların dikkatini çekmeye devam ediyor.

LG Yine Bir Adım Önde

1947 yılında Kore’de kurulan firma zamanla bir dünya devi haline gelmiştir. Beyaz eşyadan elektronik cihazlara kadar geniş yelpazede hizmet veren LG her alanda teknoloji devi olmak için değişik tasarımlarla sürekli olarak karşımıza çıkıyor. Dünya çapında ödüllerle kendini kanıtlamış olan LG bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ürettiği ürünler hem şık tasarımlara sahip hem de çevre dostu ürünler üretiyor.

Özellikleri

  • 13 magapixel OIS arka kamera özelliği
  • 1 megapixel ön kamera özelliği
  • 16/32 gb dahili hafızaya sahiptir
  • 2 gb ram özelliği vardır
  • Android 4.4.2 (Jelly Bean) işletim sistemine sahiptir
  • 143 gram ağırlığındadır
  • 2 inç ekran genişliğine sahiptir

                 LG her geçen gün memnuniyetimizi bir adım daha ileriye taşıyor. 5.2 inç ekran özelliğiyle sizlere istediğiniz özellikleri sunuyor. Sizde telefonunuzun sizlere istediğiniz tüm özellikleri sunmasını istiyorsanız LG G2 D802 tam size göre bir ürün. LG, G2 D802 modeli ile tam müşteri memnuniyetini sağlamak için çabalıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir