LG Optimus 3D Max P725 İncelemesi

LG Optimus 3D Max P725 İncelemesi

4 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

LG’ den Yeni Bir Akıllı Daha Geliyor  LG Optimus 3D Max P725

Çok hızlı bir şekilde büyüyen akıllı telefon pazarında LG de bu pazardan geri kalmıyor ve birçok akıllı telefonu ardı ardına çıkarmaya devam ediyor. Bunların sonuncusu ise LG Optimus 3D Max P725 oldu. Yenilikçi özellikleri ile beraber gelen bu telefonla artık akıllı telefon deneyiminiz değişecek. Hızlı ve hafif olan telefon, kullanıcılara mükemmel ötesi bir performans sunuyor.  Gelelim bu telefonun özelliklerine.

Yeni bir performans canavarına merhaba deyin

Bu yeni akıllı telefonun özellikleri şu şekilde gözlemleniyor.

  • NOVA display tarzı WVGA ekran
  • Li-ion 3,7 V 520 mAH batarya
  • 8 GB dâhili hafızaya eklenebilecek 32 GB hafıza kapasitesi
  • 5 MP arka kamera ile Full HD video kaydı ve daha fazlası

Yeni telefon almak isteyenlere çok güzel teklif

1,2 GHz çift çekirdekli işlemcisine rağmen uygun bir fiyat avantajı ile sunulan LG Optimus 3D Max P725 yeni telefon sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. Bu telefonun en dikkat çeken özelliği ise gözlük kullanmanızı gerektirmeyen LG NOVA 3D Display özelliğine sahip olmasıdır. Artık gözlük kullanmadan 3 boyutlu videolarınızı izleyecek, oynadığınız 3 boyutlu oyunları oynayacaksınız.

Kore menşeili bir şirket olan LG’nin bu yeni telefonu ile artık eski telefonlarınıza elveda diyebilirsiniz. Cazip fiyat avantajı olan LG Optimus 3D Max P725, yeni telefon alabilmek için maddi olarak sıkıntılara girmesi gereken insanların imdadına yetişiyor. Geniş ekranında artık istediğiniz oyunları oynayacak, dilediğiniz şekilde video ve fotoğraflar çekecek, maillerinizi kontrol edecek ve uzun süreli konuşmalarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Sizi yarı yolda bırakmayan bataryası ile artık ileriniz yarıda kesilmeyecek, konuşmanızın tam ortasında telefonunuz aniden kapanmayacak. Artık gönül rahatlığıyla doya doya işlerinizi kesintisiz yapacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir