LG Optimus G Pro E986 İncelemesi

3 yıl önce
241 kez görüntülendi

LG Optimus G Pro E986 İncelemesi

Koreli LG’ den Yeni LG Optimus G Pro E986

Çılgın bir şekilde büyümesini sürdüren akıllı telefon piyasasına her gün yeni telefonlar

katılmaktadır. Ancak alınabilecek bunca seçenek varken kullanıcıların talepleri ön planda tutularak telefonlar üretilmektedir.  Ancak talepler arttıkça fiyat da paralel olarak artış göstermektedir. Akıllı telefon almak isteyen insanların en büyük çareleri yüksek performanslı bir telefonu uygun bir fiyata almak olmaktadır. Fakat üretici firmaların sadece bazıları bu talebi karşılamaktadır. Bu markalardan biri olan Koreli LG, müşterilerini düşük fiyata yüksek performansla tanıştırıyor. Yeni çıkardığı LG Optimus G Pro E986’yı piyasaya sunan şirket bu özelliğini devam ettiriyor.

Akıllı telefon pazarında yeni bir LG daha    

Günden güne çoğalan akıllı telefonların en yenisi ise bir LG. Rakiplerini geride bırakan performansa sahip LG Optimus G Pro E986’yı bu kadar özel yapan teknik özellikler ise şöyle sıralanıyor.

  • Güçlendirilmiş dört çekirdekli Snapdragon 1,7 GHz işlemci ile mükemmel bir hıza ulaşılıyor.
  • 5,5 inçlik Full HD ekranı ile renkler artık daha canlı, grafikler ise daha hızlı bir şekilde kullanıcıya aktarılıyor.
  • 13 MP arka ve 2,1 MP ön Full HD kameralarla hayatı artık sonsuza kadar fotoğraflarınızda saklayabileceksiniz. Gelişmiş ön kamerası ile daha güzel öz çekimler yapabileceksiniz.
  • QRemote 2.0 uygulaması ile LG Optimus G Pro E986 telefonunu her türlü dijital aygıtınız için uzaktan kumanda gibi kullanabileceksiniz. Kablosuz, Bluetooth ve kızılötesi ile çalışan tüm cihazlar artık telefonunuzun emri altında.

Yeni telefon alacaklar için kaçırılmayacak fırsat

Bu kadar hızlı ve capcanlı bir ekrana sahip bir telefona sahip olabilmek için normalde yüksek bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekmekte. Ama LG Optimus G Pro E986 ile bunca özelliği daha düşük fiyata almanız mümkün.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık