LG Optimus GT540 İncelemesi

1 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

LG Optimus GT540 İLe Akıllı Cihaz Kullanışlılığı

Bir akıllı cihaz kullanmak ve çağın teknolojisinden geri kalmak istemiyorsanız temel anlamda tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir ürün olan LG Optimus GT540 piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz bir akıllı cihazdır. LG’nin akıllı cihazlarda kullanım kolaylığı esasına dayanarak tasarladığı bu cihazın ergonomik yapısı ve kolay ara yüzü sizi teknolojiyle olan tüm bağlarınızı sağlamlaştıracak. Daha önce hiç akıllı cihaz kullanmamış kişiler için mevcut gelişmiş akıllı cihazların karmaşasından uzak olan sistemi ile LG Optimus GT540 sizlerin beğenisine sunuluyor.

En Kolay Kullanıma Sahip Akıllı Cihaz

Kullanıcılarının istisnasız olarak kullanım kolaylığından ve ara yüzün kullanışlılığından bahsettiği bu akıllı cihaz teknolojinin tüm nimetlerini de içinde barındırıyor. Android 1.6 sistemini kullanan bu cihaz 3 inçlik harekete duyarlı bir dokunmatik ekrana sahip. 115.5 gramlık hafifliği ile kullanım kolaylığı sunan ve tek elle kontrol edilebilme imkânı sunan bu cihaz kamerası ile de sizi tatmin edebilir. 3.15 MP’lik arka kamerası ile yüksek kalitede fotoğraf çekimleri yapabileceğiniz akıllı cihazınızın hafızasını 32 GB’a kadar artırabilirsiniz.

Kullanışlılık ve Uygun Fiyat Bir Arada

Piyasada mevcut olan yeni akıllı cihazların dudak uçuklatan fiyatları ve oldukça karmaşık hale gelen sistemlerine karşı kullanışlılığı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken LG Optimus GT540 şarj açısından da oldukça güçlü ve verimli bir bataryaya sahip. 1500 mAh’lik Lityum İyon bataryası ile bu akıllı cihazın sizlere sunacağı bazı özellikler:

  • 320×480 piksel dokunmatik, tek elle kullanmaya müsait rezistif ekran
  • Doküman görüntüleyici (Word, Excel, Power Point vs)
  • Wi-Fi
  • RDS destekli FM radyo
  • Bluetooth 2.1 bağlantısı
  • Micro USB bağlantısı
  • Micro SD kart desteği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir