MomentCam Uygulaması (Resimlerinize Eğlenceli Efekt Katın)

7 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

MomentCam, Android platformlarında ücretsiz olarak kullanılan bir uygulamadır. Uygulamadan biraz bahsetmek gerekirse tüm akıllı cihazlarda rahatlıkla kullanılan MomentCam uygulaması ile birlikte gününüz daha eğlenceli geçecektir. Uygulamanın amacı sizleri keyiflendirmekten ibarettir.

momentcam android uygulaması

Uygulama ile beraber ister önce çektiğiniz resimleri isterseniz de o an çektiğiniz resimlerde kullanabilirsiniz. MomentCam resimlerini çizgi film karakterlerine çevirmeye yarayan bir uygulamadır. Ansızın çektiğiniz resimler ile arkadaşlarınıza eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Uygulamanın amacı söylediğimiz gibi tamamen eğlencedir. Uygulama oldukça yaygın kullanılmaya başladı. Ayrıca yaptığınız grafiklerde herhangi bir reklâmda bulunmamaktadır. Yani, grafiklerinizi rahat bir şekilde paylaşabilir, uygulamadan haberdar olmayanları hayretler içersinde bırakabilirsiniz.

Birçok değişik fonksiyonları ile sanki bilgisayarda kullanılan çeşitli programlarda çalışmışız izlenimi veriyor. Uygulamanın Türkçe desteği olmasa da İngilizce ve kolay ara yüzü ile çok kolaydır. Yapacağınız değişiklikleri hemen kaydetme ve hemen paylaşma gibi özellikleri ile ister yaptığınız an paylaşabilir isterseniz de kaydedebilirsiniz.

Uygulama hakkında kullanım bilgisi;

  1. Aşağıdaki link’ten uygulamayı indirip kurduktan sonra resimde değişiklik yapmak için “Comics”e tıklıyoruz.
  2. Saç, yüz, gözlük, dudak, kaş kısımlarında değişiklik yapmak istiyorsanız “Face Edit” kısmına tıklamanız gerekiyor.
  3. Yüz kısmında bütün değişiklikleri için ise; “Design” kısmına tıklamanız gerekiyor. Burada yüz kısmını bütünüyle değiştirebilirsiniz. Yani kendi kafanızı başkasının yerine katabilirsiniz.
  4.  Bir diğer bilgilendirme ise; “Create” burada resmi renklendirebilirsiniz.
  5. Uygulamanın belirli bölümlerini sizlerle paylaştık. Uygulamayı denemek istiyorsanız aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

 MomentCam Android İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir