Picsart İle Fotoğrafları Düzenleyin

1 yıl önce
232 kez görüntülendi

Picsart İle Fotoğrafları Düzenleyin

PICSART PHOTO STUDIO

Fotoğraf editörü ve özgün fotoğrafçılık alanında hizmet veren PicsArt Photo Studio programı ile akıllı telefonunuz üzerinde kolaylıkla fotoğraflarınızı düzenleyebilir, iyileştirebilir ve paylaşabilirsiniz.

FOTOĞRAF DÜZENLEME UYGULAMASI PICSART

Picksart ile fotograflarınızı düzenleyin

PicsArt ile anlık fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Diğer taraftran PicsArt galerinizde ya da çevrimiçi programlarınızda bulunan fotoğrafların üzerinde de değişiklik yapmanıza yardımcı olmaktadır.

SADE VE ETKİLİ ARAYÜZ TASARIMI

Kolay kullanılabilir arayüze sahip olan PicsArt Photo Studio programı Türkçe arayüz desteği ile sizlerin kullanımına sunulmuş sade ve etkili bir programdır.

Picksart ile fotograflarınızı düzenleyin

PicsArt Photo Studio programı ile hem çektiğiniz hem de galerinizden ya da çevrimiçi sosyal medya hesaplarınızdan (facebook, instagram, twitter vb.) seçtiğiniz bir fotoğrafı düzenleyebilirsiniz.

PicsArt  kolay anlaşılır ve uygulanabilir bir tasarıma sahip olan arayüzü ile çok sayıdaki seçeneğine rağmen milyonlara ulaşan kullanıcı sayısını memnun etmeyi başarmıştır.

Özellikle arayüz üzerinde bulunan “+” tuşu ile inceleme seçeneklerini açabilir, fotoğrafın ilk ve son halini görebilir ya da en son gerçekleştirilen eylemi geri alabilirsiniz. Bu basit ama etkili özellik kullanıcı memnuniyetinden tam not almıştır.

EFEKT, KOLAJ, ÇİZİM VE DAHA FAZLASI İÇİN

PicsArt Photo Studio programı görüntü düzenlemeleri, sanatsal kamera çekimleri, fotoğraf kolajları, telefon tuvali üzerinde çizim yapmak ve boyamak gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Picksart ile fotograflarınızı düzenleyin

Filtreler, maskeleme, klonlama, şekil kırpma, fırçalar, kenarlar, yazı ekleme, lens parlaması gibi çok sayıda özelliği bünyesinde barındıran PicsArt Photo Studio’da sabit fotoğrafın üzerine ekleyebileceğiniz seyahat, spor, doğa, doğum günü, bıyık, aşk gibi kategorilere ayrılmış hazır çıkartmalar da (kimi çıkartmalar ücretli) bulunuyor.

PicsArt Photo Studio’da 20’den fazla fırça ve 30 kadar yazı tipi var. Kırmızı göz düzeltme, diş beyazlatma, sivilce yok etme özellikleri de bulunuyor.

Çok sayıdaki kolaj seçeneği ile birden çok fotoğrafı bir araya getirebilir ve çoklu paylaşma seçeneklerinden biri ile fotoğrafınızı anlık paylaşabilirsiniz.

Picsart İle Fotoğrafları Düzenleyin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık