Samsung Galaxy S7 Edge ve Özellikleri

1 yıl önce
252 kez görüntülendi

Samsung Galaxy S7 Edge ve Özellikleri

Beklenen Tasarım

Teknolojinin hızına yetişmek oldukça zor, hele ki Samsung mobile ürünlerine…
Samsung Galaxy S7 edge ve özellikleri oldukça dikkat çekici bir ürün olarak adından söz ettiriyor son zamanlarda. Gerekse tasarımı gerekse teknik özellikleriyle daha adından da oldukça söz ettireceğe benziyor.

samsung-galaxy-s7 Samsung Galaxy S7 Edge ve Özellikleri

Herkesin en çok merak ettiği kamera ile başlarsak eğer piyasadaki mobil cihazlar arasındaki en iyi ön kameraya sahip cihaz 5 MP iken arka kamerası ise 12 MP.  Pil ömrü herkesin sorunuyken ve kullanıcılar sıkıntı yaşarken Samsun bu konuda da cömert oldukça cömert davranmış, mobil cihaz da 3600 mAh pil kullanılmış. 27 saat konuşma süresine olanak sağlayan cihaz aynı zamanda 16 saat internet kullanımına da olanak sağlıyor.

1451823659_s7-edge-plus Samsung Galaxy S7 Edge ve Özellikleri

Samsung Galaxy S7 edge ve özellikleri ile devam edecek olursak aslında adını unutsak bile tasarımı oldukça ilgi çekici olarak gösterilen cihazın ağırlığı ise sade 157 gr. Yanlara kıvrımlı ekranı ile 1440×2560 çözünürlüğe de sahipken piksel yoğunluğu ise 534 PPI. 16 milyon renk sayısına ulaşabilen cihaz aynı zamanda çift kenarlı ekran herkesin dikkati çekerken bir diğer ilgi çekici nokta çizilmeye dirençli cama sahip olması.

5.5 inç ekrana sahip Samsung Galaxy S7 edge ve özellikleri ile tasarımı biraz daha anlatacak olursak 150.9 mm boy, 72.6 mm en, 7.7mm kalınlığa sahip. Alüminyum gövdeye sahip Galaxy S7 edge renk olarak ise altın, gümüş, beyaz ve siyah tercih etmişler.

Donanım
2.3 GHz sahip cihaz aynı zamanda 8 çekirdekle kullanıcıya sunuluyor. ARMv8-A(64-bit) işlemci mimarisi olan Galaxy S7 edge Mali-T880 MP12 grafik işlemcisiyle göz dolduruyor.
4 GB Bellek(RAM) sahip mobil cihaz dâhili depolama alanını sizin tercihinize bırakarak 32-64GB olmak üzere iki seçenek sunuyor.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık