Samsung Galaxy Wonder (i8150) Tüm Rom’ların Listesi

310 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bu yazımızda Türkiye’de önemli satış rakamlarına ulaşmış, birçok kullanıcısı olan Samsung’un Galaxy Wonder adlı modeli için geliştiricilerin paylaştıkları romları tek tek inceleyerek tek yazı altında birleştireceğiz. Hepimiz isteriz ki aradıklarımızı tek yazı içinde olsun, araştırırken de sayfa sayfa gezinmeyelim. Samsung Galaxy Wonder (i8150) cihazı için geliştirilmiş yada portlanmış rom sayısı da gerçekten fazla. Gingerbread, ICS, Jelly Bean sürümlerine ait custom rom‘ları ayrı ayrı açıklamalarıyla birlikte paylaşıyoruz.

İlk önce telefonun çıktığı zamanlar piyasadaki en güncel sürüm olan ve telefonla birlikte gelen Gingerbread rom’ları paylaşmak istiyoruz. Açık söylemek gerekirse Gingerbread Samsung Galaxy W için en stabil rom sürümüdür.

Black Notes Hybrid ROM

İlk rom’umuz olan bu rom stabil bir Rom’dur. Görüntü iyileştirme teknolojisi olan sony’in bravia engine mod özelliği eklenmiş. HTC’nin bilindik ve tartışmasız en iyi ses iyileştirme teknolojisi olan HTC Beats Audio da rom’a entegre edilmiş. Ayrıca hızlı çalışan gps’i ise belirtmekte fayda var. 14 adet durum barı ve google talk‘ı da içeren google uyglama paketi rom’un içinde bulunmakta. Romu CWM Recovery yardımıyla kurup telefonu açmadan da güncelleme paketini kurmalısınız.

Black Notes Hybrid ROM Download

Black Notes Hybrid ROM Update Pack Download

Cow ROM v7 (Bionic Cow 2)

Bu rom ise tamamıyla performans için geliştirilmiş bir rom’dur. Rom’da sistemi yormayan performans için geliştirilmiş uygulama olan zeam launcher kullanılmış. CPU değerleriyle oynayabileceğiniz sağla bir kerneli olan bu rom ile  cpu hız artırma yapmak isterseniz isteğinize göre artırabilirsiniz. Koyu yeşil ağırlıklı renk seçimi olan bu rom’da hız gerçekten ön plana çıkmış. Aşağıda verdiğimiz linkten rom dosyalarını indirip winrar yada başka bir program ile açıp sd karta attıktan sonra CWM yardımıyla kurabilirsiniz.

Cow ROM v7 (Bionic Cow 2) Part 1 Download

Cow ROM v7 (Bionic Cow 2) Part 2 Download

MIUI 2.3.6 Based on DXLC1

MİUİ Rom‘un o mükemmel görselliğine bir dizi yeni özellik de eklenince gerçekten çok başarılı bir rom ortaya çıkmış. Rom’un özellikleri şöyle; kilit ekranı özelleştirilmiş, launcher 2 adında bir launcher kullanılmış, durum, bildirim çubuğu ve kısayol butonlarında değişiklik yapılmış, arama uygulaması daha güzel bir görünüme kavuşmuş, sms’lere emoji eklenmiş, daha güzel bir arayüzü olan müzik çalar uygulaması eklenmiş. Rom’un diğerlerinden en farklı yanı ise tema uygulaması ile istediğiniz temayı seçebilirsiniz. Ayrıca açılış animasyonu da geliştirici tarafından özelleştirilmiş. Güç tuşuna basarak çıkan ekranda kısayolu açabilir, geri duşuna basılı tutarak da açık olan uygulamayı sonlandırabilirsiniz. Kurulumu CWM‘den yapmanız gerekmektedir.

MIUI 2.3.6 Based on DXLC1 Part 1 Download

MIUI 2.3.6 Based on DXLC1 Part 2 Download

Aranan Kelimeler:

  • galaxy wonder rom listesi (10)
  • samsung galaxy wonder romları (4)
  • samsung wonder rom (4)
  • samsung galaxy wonder rom (3)
  • SAMSUN WONDER GT-I8150 (2)
  • samsung galaxy w gt i8150 custom romlar (2)
  • samsung wonder iyimi (2)
  • samsung wonder gt-i8150 teknik ımei (1)
  • samsung galaxy w mıuı rom indir (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir