Shazam Uygulaması İle Bilgiye Çabuk Ulaşın

1 yıl önce
247 kez görüntülendi

Shazam Uygulaması İle Bilgiye Çabuk Ulaşın

Kaçırılmayan Tınılar

İnsanlar günlük hayatında kendilerine çeşitli zaman dilimleri ayırarak hobiler geliştirirler. Hobi olarak adlandırılan kavramlar, zevk alınan, tekrar tekrar yapılması istenilen aktivitelerden oluşmaktadır. Doğa yürüyüşleri, sinemaya gitmek, seyahat etmek ve müzik dinlemek gibi örnekler verilebilir. Müzik dinlemek ise bu hobilerin yanında süreklilik özelliği taşıyan tek kavram olarak diğerlerinden sıyrılmaktadır.

shazam-uygulaması Shazam Uygulaması İle Bilgiye Çabuk Ulaşın

 

Tüm Evren Adına Tek Ortak Nokta

Müzik evrenseldir. Dünyanın dört bir yanından hiç tanımadığı insanlar ile aynı hisleri yaşayabildiğiniz belki de tek kavramdır. Kulağımızda yankılanan bir melodi hemen o saniyede anılarımıza dair bir ana götürebilmektedir. Her insanın kendi benliğini bulduğunu, kendisine yazılmış olduğunu düşündüğü bir şarkı mutlaka vardır. Kimi zaman sokakta yürürken duyduğumuz ama yaratıcısını veya ismini bilmediğimiz bir şarkıyı bulmanın ne denli zor olduğu aşikârdır. İşte Shazam bu imdadımıza yetişen çok zeki bir programdır. Bu sebeplerden dolayı zihnimizde yeri bulunan müziğe dair tüm eserleri arşivlemeye çalışarak o hislerin hep canlı kalmasını sağlayabilmek adına muhteşem bir program bulunmaktadır. Shazam uygulaması ile bilgiye çabuk ulaşınca artık hiçbir şarkının arşivimizden kaçma şansı bulunmamaktadır.

shazam uygulaması Shazam Uygulaması İle Bilgiye Çabuk Ulaşın

 

Her Şarkı Artık Bir Tık Uzağımızda 

Bu amaç doğrultusunda hizmet veren program, telefonumuza dinletilen şarkıyı maksimum 5 saniyede bulabilmektedir. Programlanma dili buna göre kodlanmıştır. Shazam, Android ve İos uyumluluğu taşımakta olup tüm akıllı telefonlar için indirilebilir konumdadır. Shazam uygulaması ile bilgiye çabuk ulaşın diyerek önerilen bu muhteşem program, tek bir dokunma sonrasında uzak doğunun en yerel müziklerinden en son çıkan gözde şarkılara kadar genişi bir yelpazede seçenek sunmaktadır.

 

Shazam Uygulaması İle Bilgiye Çabuk Ulaşın Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık