Sony Ericsson Xperia Arc / Arc S

0 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Farklı Bir Tasarım Olarak Sony Ericsson Xperia Arc / Arc S

Genel olarak Sony Ericsson Xperia Arc / Arc S modeline bir bakış atacak olursak kaliteli bir malzeme kullanımı ve hafif bir telefon olarak değerlendirebiliriz. Genel olarak da elle kullanım olarak tasarım aşamasında gayet başarılı olmuş. Birçok kullanıcı tarafından ise en sevilen özelliği olan mikro hdmi girişi bulunması. Bu girişi ile telefonu direk plazma ve LED telefonlarınıza bağlayabiliyorsunuz. Ekran da kullanılan bir teknoloji güneş ışığına doğrudan maruz kaldığınız durumlarda bile okuma mevcut ve görüş azalmıyor. Kaliteli bir ekrana sahip olan bu telefon şarj süresi açısından ise normalden biraz daha uzun süreli şarj imkânı sunuyor ama çok büyük bir fark söz konusu değil.

Telefonun Eksi Yönleri Nelerdir?

Sony Ericsson Xperia Arc / Arc S telefonunun eksi özelliklerine bakacak olur isek elinize aldığınız zaman bile çok rahat bir şekilde fark edeceksiniz güç ve ses butonları olması gerekenden daha da sert bu kullanımı daha zor bir hale sokuyor. Telefon performansı olarak bakacak olursak çok yüksek bir performansı yok özellikle fiyatla kıyas edildiği zaman rakiplerinden oldukça düşük bir performans gösteriyor.

Telefonun teknik özellikleri

512 MB ram ile düşük bir ram alanına sahip olan Sony Ericsson Xperia Arc / Arc S telefonu 8 mp arka kamerası ve 720 p görüntü kaydetme özelliği ile aslında yükse bir performans sağlıyor. Ve 16 GB veya 64 GB dâhili hafızası aslında yeterli ama hafıza kartı desteği zaten olmayan telefon sizi dâhili hafıza kullanıma mahkûm ediyor. Ve kullanıcı yorumları genel olarak yavaş ve hafıza kullanımı arttıkça daha da yavaşlayan bir telefon olarak geri dönüt alınıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir