Temiz Telefon ile Uzun Bir Ömür

1 yıl önce
158 kez görüntülendi

Temiz Telefon ile Uzun Bir Ömür

Temiz Telefon ile Uzun Bir Ömür

Cep telefonları gelişen ve değişen dünyada artık insanların bir uzvu durumundadır. Her an iletişimde kalınması gereken kişiler ve sosyal medyanın insanı içine çeken tarafı sebebiyle bağlantının daima sağlıklı olması gerekmektedir. Ancak cep telefonlarına ilgili yerlerden indirilen uygulamalar hafızada çok fazla yer kaplayarak telefonun ömrünü kısaltabilirler. Daima kullanılan telefon uygulamalarının arka planda kalıntı veriler bırakması ile hafızanın aşırı dolması ve bunun paralelinde telefonun aşırı ısınması meydana gelmektedir. Tüm bunları kontrol altında tutmak adına kullanılması gereken uygulama ise Clean Master adlı uygulamadır.

pil-omru Temiz Telefon ile Uzun Bir Ömür

Ücretsiz olarak edinilebilen Clean Master’ ın faydaları yadsınamaz bir gerçeklik düzeyindedir. Eşdeğeri olarak sayılan diğer tüm programlardan üstün özellikleri ile sıyırılarak cep telefonunuzun arka planında hala çalışmaya ve gerek internet paketinizden gerekse de hafıza ömrünüzden çalan programları kapatarak stabiliteyi sağlamaktadır. Hızlandır adlı seçeneğine tıklandığı takdirde, program tarafından telefonun genel bir fizibilitesi yapılıp, temizlenmesi gereken verileri sistemsel olarak belirleyerek yaklaşık 10 saniye içinde temizlemektedir.

clean-master Temiz Telefon ile Uzun Bir Ömür

Clean Master’ ın faydaları sadece bunlarla da sınırlı değildir. Kullanıcı tarafından tüm programların açılması ve arka planda kapatılmadığı takdirde telefonunuzu aşırı derecede ısındırması sonucu bataryanız zarar görür. Telefon soğutulmadığı ya da uzun süre işlem yapılmadığı takdirde kendisine ancak gelebilmektedir. Bu sebepten dolayı Clean Master’ ın faydalarından bir diğeri olan Soğutma Seçeneği muhteşem bir yardımcıdır. Soğutma seçeneğine tıklandığı takdirde yaklaşık 4-5 saniye içinde telefonunuz sistemsel olarak soğutulacaktır. Somut olarak elle dokunarak gözlemlenebilen bu durum ise Clean Master’ ı mükemmel hale getiren yüzlerce sebepten sadece bir tanesidir. Uzun ömürlü bir telefon kullanımı isteyen her bireyin telefonunda mutlaka olması gereken program, Clean Master’dır.

Temiz Telefon ile Uzun Bir Ömür Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık