WhatsApp File Sender – WhatsApp’ta Dosya Gönderme

37 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Ne kadar çok kullanılırsa kullanılsın Whatsapp uygulamasının bir eksikliği de direk dosya paylaştırmamasıdır. Bu yazımızda bu eksikliği WhatsApp File Sender ile kapatacağız. Uygulama sayesinde arkadaşlarınıza WhatsApp aracılığı ile dosya gönderebileceksiniz.

Bilindiği üzere Whatsapp kendi başına sesli mesaj, resim, video gönderiyor. Ancak gerek bu paylaşımlar belgelere gelince Messenger orada tıkanıyor. İşte bu tıkanmayı WhatsApp File Sender ile açacağız. Ücretli ve ücretsiz şekilde ikiye ayrılıyor. Ücretsiz versiyonu ile yalnızda tek seferde 16 mb kadar dosyaları gönderebiliyorsunuz. Ücretli olanda ise bu durum 160 mb’a kadar çıkmaktadır.

Uygulama karşı tarafa dosyaları sesli mesaj formatında gönderiyor ve kişi alımı gerçekleştirince dosya sistemi orijinal halini alıyor. Whatsapp File Sender uygulamasına güvenebilirsiniz. Dosyalar hiçbir şekilde bozulmaz, veri kaybı yaşanmaz.

Şuan desteklendiği diller İngilizce ve İtalyanca. Oldukça sade bir ara yüze sahip olmasından dolayı kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretli versiyonu yalnızca 0,65 $ ayrıca bu versiyon ile birlikte uygulamada reklam çıkmayacaktır.  Sizde Whatsapp Messenger uygulaması kullanıyorsanız mutlaka destekçi file sender uygulamasını da kullanın.

WhatsApp File Sender İndir

Aranan Kelimeler:

  • whatapp world dosyası göndermek (1)
  • WhatsApp File Sender (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir