WhatsApp İle Sesli Mesaj Gönderme

3 Görüntüleme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Birçok insan hala WhatsApp uygulaması ile sesli mesaj göndermeyi bilmiyor, böyle bir özellik eklendiğini yeni duyacak olabilir. Bugün çıkan bir özellik olmasa da böyle bir özellik en son ki güncellemede çıktı. Ayrıca son güncelleme ile mesaj gönderme sınırı da ortadan kalkmıştı. Uzun mesajlar yerine duygularınızı ses ile anlatmak daha çok yararınıza olacaktır. Bunun için WhatsApp uygulaması ile sesli mesaj göndermeyi mutlaka denemelisiniz.

Özellikle soğuk havalarda mesaj ile uğraşmak yerine tek bir tuşla bas – gönder şeklinde sesli mesajlar gönderebilmeniz mümkün. Arkadaşınız ile mesajlaşırken ekranın en sağ alt köşesinde mikrofon simgesine tıklayıp sesinizi kaydettirebilirsiniz.

Bastığınız andan itibaren sesiniz kayıt altına alınacaktır. Mikrofon tuşunu bıraktığınız zaman sesli mesaj karşı tarafa iletilir. Oldu da mesaj göndermekten vazgeçtiyseniz basılı tutarken hızlı bir şekilde sola kaydırma işlemi yapınız. Sesli mesaj bu şekilde silinecektir. Her zaman olmasa bile arada sırada mutlaka sesli mesaj göndermenizi tavsiye ediyoruz. Sürekli sesli mesaj bıkkınlık verebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir